Контакти

Продюссерский центр Тимура Уваровита "Аиша"

Producing Centre "Aisha" надає послуги з комплексного технічного забезпечення різних заходів професійним звуковим і світловим обладнанням визнаних світових марок, а також спецефектами. Послуги артистів, ведучих, шоуменів, ді-джеїв, шоубалетів і багато іншого. Ми проведемо захід будь-якого ступеня складності - від невеликого свята чи презентації до великого живого концерту, так як у нас завжди в наявності якісне звукове обладнання для будь-яких цілей. Наші фахівці оглянуть місце проведення заходу, підберуть необхідний комплект звукової апаратури, відстежать всі етапи монтажу і демонтажу, включаючи доставку і саме проведення заходу, проведуть налаштування відповідно до технічних вимог і ваших побажань.

Ми організуємо, проведемо і забезпечимо необхідним обладнанням:

весілля, приватну вечірку, дискотеку, випускний бал, свято, пам'ятний день, ювілей, конференцію, презентацію, дитяче свято, День народження, Baby shower, хрещення, річницю, корпоративну вечірку, фуршет, Хеллоуїн, іменини, новосілля і багато інших заходів.

Оренда сторінки на сайті Producing Centre "Aisha"

Producing Centre "Aisha" пропонує вокалістам, акторам, моделям. музикантам, музичним групам, танцюристам, хореографам, фотографам, операторам, візажистам, косметологам, перукарям, майстрам манікюру та педікюру, масажистам, а також іншим фахівцям, які працюють у сфері шоу-бізнесу взяти в оренду сторінку на сайті aisha.heaglobe.com.

Вартість оренди сторінки складає 550 грн/міс

Для оформлення заявки на оренду сторінки пишіть на e-mail: aisha@heaglobe.com

Світло

Звук

Сцена (червона доріжка , подіум)

Спецефекти

Вогонь

Мильні бульбашки

Феєрверк

Лазер

Kabuki

CO2

Елетрогенератори

Проектори

Плазмові панелі

Студія звукозапису

All for DJ

Emulator DJ Touch Screen

Створіть свято сьогодні!

Замовлення персоналу та обладнання:

aisha@heaglobe.com

Співробітництво з продюсерським центром "Аіша" aisha@heaglobe.com

Хочете мати власну сторінку на сайті Producing Centre "Aisha"? Тоді надсилайте своє CV на поштову скриньку aisha@heaglobe.com й самостійно створіть сторінку! Не забудьте прочитати коротку інструкцію з налаштування сторінки.