PARTY BUS у Киеві


Паті бас або як поєднати свято і подорож

Яскрава, що запам'ятовується вечірка? Мальчишник або дівич-вечір, про який будуть згадувати роки потому? Весілля, на якій кожна хвилинка пройшла весело? З паті бас будь-яке свято буде по-справжньому барвистим, пам'ятним і креативним.

ЗАХОДИ в PARTY BUS
вечірка
Мальчишник
Дівич-вечір
Весілля
День народження
Поїздка на пляж
Трансфер
Шопінг

А також будь-яка Ваша ідея ...

Автобус для вечірок в Києві - наймодніше і затребуване місце проведення свят. Адже ви позбавляєте себе від сторонніх очей і незапланованого участі непроханих гостей.

У диско-автобусі діють ваші правила: тут будуть тільки ті, кого ви запросите, буде звучати музика, яка подобається вам і вашим гостям, будуть розваги, які виберете ви.


Що ви отримаєте, замовляючи оренду автобус для вечірок у нас
Свято з обраної компанією - вже гарантія прекрасного вечора, а з сюрпризами від паті бас урочистий вечір перетвориться на грандіозне свято, тільки подивіться, що для вас приготовлено:
танцпол і п'ять барів
караоке і лазерне шоу
конфетті і bubble вистава
Диско-автобус стане тим плацдармом, де реалізуються всі ваші мрії: хочете відчути себе зіркою естради, але соромитеся сторонніх? - Паті бас і гості допоможуть втілити мрію в життя.
Тут можна танцювати так, як ніби ніхто не бачить, можна зупинитися в будь-якій частині Києва і запустити небесні ліхтарики, можна відчути всю красу роботи ді-джея, керуючи діджейським пультом.
Хочете - керуйте святом самі, бажаєте відпочити - до ваших послуг провідні, танцівниці, бармени та ді-джеї.
Весільний автобус - ще одна модна тенденція Києва. Зробити пам'ятну поїздку в РАГС, на фото сесію, а також зайняти гостей, поки не прийшов час відправлятися в ресторан - реалізувати все це допоможе диско-автобус для весілля.
Навіть якщо ви опинитеся в дорожній пробці, то нудьгувати не доведеться, адже в паті бас є музичний центр, відео-системи, щоб усім було весело. А системи клімат контролю подбають про комфортну температуру в салоні.
Замовляйте оренду паті бас на нашому сайті, танцюйте, співайте - веселіться від душі, так щоб вечір запам'ятався надовго!
Для замовлення PARTY BUS телефонуйте за телефонами:
+38 (044) 383-19-19
+38 (050) 441-11-01