Producing Centre "AISHA"


Продюссерский центр Тимура Уваровита "Аиша"
Producing Centre
 "Aisha" надає послуги з комплексного технічного забезпечення різних заходів професійним звуковим і світловим обладнанням визнаних світових марок, а також спецефектами. Послуги артистів, ведучих, шоуменів, ді-джеїв, шоубалетів і багато іншого. Ми проведемо захід будь-якого ступеня складності - від невеликого свята чи презентації до великого живого концерту, так як у нас завжди в наявності якісне звукове обладнання для будь-яких цілей. Наші фахівці оглянуть місце проведення заходу, підберуть необхідний комплект звукової апаратури, відстежать всі етапи монтажу і демонтажу, включаючи доставку і саме проведення заходу, проведуть налаштування відповідно до технічних вимог і ваших побажань. 

Ми організуємо, проведемо і забезпечимо необхідним обладнанням: 
весілля, приватну вечірку, дискотеку, випускний бал, свято, пам'ятний день, ювілей, конференцію, презентацію, дитяче свято, День народження, Baby shower, хрещення, річницю, корпоративну вечірку, фуршет, Хеллоуїн, іменини, новосілля і багато інших заходів. 

Оренда сторінки на сайті Producing Centre "Aisha"

Producing Centre "Aisha" пропонує  вокалістамактораммоделяммузикантаммузичним групамтанцюристамхореографамфотографамоператорам, візажистам, косметологам, перукарям, майстрам манікюру та педікюру, масажистам, а також іншим фахівцям, які працюють у сфері шоу-бізнесу взяти в оренду сторінку на сайті aisha.heaglobe.com.

Вартість оренди сторінки складає 550 грн/міс


Для оформлення заявки на оренду сторінки пишіть на e-mail: aisha@heaglobe.com


Створіть свято сьогодні!


Замовлення персоналу та обладнання: 

aisha@heaglobe.com
Співробітництво з продюсерським центром "Аіша" aisha@heaglobe.com

Хочете мати власну сторінку на сайті Producing Centre "Aisha"? Тоді надсилайте своє CV на поштову скриньку aisha@heaglobe.com й самостійно створіть сторінку! Не забудьте прочитати коротку інструкцію з налаштування сторінки.